Navrhuji...

Možnost vkládat různé míry piva

pridal bych moznos urcit velikost piva - male, 0.4, tuplak atp...
(hlavne ty male :)

374 hlasů
hlasovat
Přihlásit se
Zkontrolovat!
(pracuji…)
Reset
nebo se přihlásit pomocí
 • facebook
 • google
Jste přihlášeni jako (Odhlásit se)
Máte už jen ! (?) (Vymýšlení…)
Jan Podhajsky se podělil o tento nápad  ·   ·  Označit nápad jako závadný…  ·  Admin →

23 komentářů

Přihlásit se
Zkontrolovat!
(pracuji…)
Reset
nebo se přihlásit pomocí
 • facebook
 • google
Jste přihlášeni jako (Odhlásit se)
Odesílám…
 • Tom komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Bylo by fajn, kdyby bylo možné vkládat i jiné míry piva než půllitr. Potom by byla aplikace dokonalá.

 • horcik komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Také bych přivítal při zadávání piva do pivního deníčku, možnost zadání v rámci jedné pivní značky i malého piva (0,3l) i s cenou. Občas si dám malé a místo něj jsem nucen zadat velké a tím se mi rozejde útrata se skutečností.

 • Miksik.V komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Já to řeším tak, že když si dám v hospodě malé pivo, hlavně v nějakém malém pivovaru, nebo v ochutnávkove hospodě, kde chci vyzkoušet více značek, tak zadam cenu za malé pivo, aby neměl zkreslené údaje v tom kolik jsem za piva utratil.
  Druhý den, kdy pak zpravidla piva zpětně hodnotím, tak přidám novou pivočáru, kdy zadám 0 piv - aktualizace ceny a zadám cenu piva za půl litru.

 • anonymní komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Přimlouvám se za možnost zadávat jiné míry piva než půllitr, jinak jsou statistiky zkreslené. Pivní deníček jsem včera použil poprvé a v hospodě jsem si dal malé pivo, které jsem nemohl zadat do deníčku. Škoda, jinak výborná aplikace.

 • Hana Křížová komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Děkuju za výtečnou aplikaci, díky které můžeme konečně opustit naše nekonečné a vesměs marné debaty, co jsme si kdy kde daly za pivo, jaké bylo a co si tedy dáme teď. Ráda experimentuji a zároveň chci pít s mírou, čili piju víceméně jen malá piva. Cena malého piva samozřejmě nemusí poměrem odpovídat ceně velkého a mě mimo vypité značky zajímá i kolik jsem skutečně utratila za jaký objem. Přimlouvám se tedy za tuto "fíčuru" :-) Hovořím i za své dvě kamarádky spoluexperimentátorky, které chci do deníčku v nejbližší době uvrtat.

 • Volný komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Třetinky nejsou žádná dětská piva, ale naprosto regulérní míra, kterou využívají spíše pivní znalci (jako ochutnávkovou míru třeba na festivalech, aby nebyli hned pod obraz, nebo také třetinka tak rychle nezteplá apod.) A pokud bych měl piva přepočítávat na půllitry, no to by asi hodně odpovídalo realitě, co kdo pije. Minimálně míru 0,3 l jako alternativu bych uvítal. Protože pak jsou informace u hospod nepřesné - není totiž vidět, jestli uvedená cena je za půllitr, nebo třetinku -, takže taková nepřesná informace je spíše k ničemu.

 • napoveda komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Půllitr úplně stačí. Je to klasická pivní míra!
  Dětská piva (0,3l) do pivního deníčku nepatří.
  A pokud si někdo dá jiný objem než 0,5l, není potom problém cenu přepočítat na půllitr, tak jako to dělám já (např. pokud 0,4l stojí 32kč --> do pivního deníčku uvedu 40kč/0,5l)

 • Pavel Střasák komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Jsem pro vložit další hodnoty, v hospodě si velmi často dávám malé pivo. Také jsem pro větší objemy, malí výrobci lahvují 0,7 1,0 a 1,5 l.

 • Michal komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Některá piva se prodávaní (podávají) max. ve třetince. Ideální by bylo defaultní nastavení na půlitr s možností ubrat nebo přidat XX deci

 • anonymní komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Toto bych považoval za problém číslo 1..znehodnocuje to celou práci..jinak je aplikace super..malé pivo pro začátek stačí..prosim prosim..

 • anonymní komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Dřív mi to připadalo bezcenné, ovšem pokud jdete do ochutnávkové pivnice, kde malé pivo stojí třeba 30 Kč, a nevíte, že ho někdo zapsal jako malé, tak se pak dost divíte, když si ho chcete dát a on půllitr stojí 50 Kč!

 • Peta komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Ono je to také docela důležité u cen piv. Je rozdíl 25,- u 0,4l a 25,- u 0,5l. Takže jsem pro!

 • Jan Dovrtěl komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Ano taky jsem ted chtel zadat male pivo a zjistil jsem, ze to vlastne aplikace neumi. :( takze taky prikladǎ svuj hlas.

  A vlastne i u lahvacu jsou ruzne miry.

 • Anonymous komentuje  ·   ·  Označit jako nezpůsobilý.

  Jsem pro všemi deseti. Jinak je informace o ceně naprosto bezcenná. Chce to mít možnost si vybrat z předvolených hodnot 0,2 - 0,3 - 0,4 - 0,5 - 0,6 - 1,0 a mimo to mít možnost zadat i hodnotu jinou pro případ, že by se v nějaké hospodě už dočista zbláznili. Míru to chce zadávat podle nápojového lístku nebo jiného popisku v hospodě uvedeného. Jako perličku uvádím hospodu Domažlická jizba na Strossmayerově náměstí, kde před časem točili Plzeň do půllitrů 0,5 a na nápojovém lístku uváděli 0,4 l, prý proto, aby je neotravovala Česká obchodní inspekce, když je to pod čárku. Jejich klonem je hospoda U houbaře na Dukelských hrdinů, a domnívám se, že to tam je stejné. Dlouho jsem ale už v žádné z nich nebyl a tak nevím jaká je současná praxe.

← Předchozí 1

Zpětná vazba a Znalostní databáze